'Čovjek zvani rješenje' potpuno diskonektovan od stvarnosti
SDP: Bezobrazluk bez presedana! Sram te bilo, Nova... Ovo je još jedan pokazatelj da je premijer Fadil Novalić potpuno diskonektovan od stvarnosti i da živi u nekom svom paralelnom svijetu, gdje je rješenje za poskupljenje osnovnih životnih namirnica da se manje jede, a za poskupljenje goriva da se manje vozi,...
SDP: Bezobrazluk bez presedana! Sram te bilo, Nova... Ovo je još jedan pokazatelj da je premijer Fadil Novalić potpuno diskonektovan od stvarnosti i da živi u nekom svom paralelnom svijetu, gdje je rješenje za poskupljenje osnovnih životnih namirnica da se manje jede, a za poskupljenje goriva da se manje vozi,...