SUTRA JE PRAZNIK RADOSTI
Bajramska čestitka reisa Kavazovića: Braćo i sestr... - Provedimo ga, veselog lica i otvorenog srca, sa svojim porodicama, rodbinom, prijateljima i komšijama. Sjetimo se dragih ljudi, ali ne zaboravimo ni bolesne, napuštene i usamljene - obradujmo ih nečim, makar samo lijepom riječju, nekim izrazom poštovanja...
Bajramska čestitka reisa Kavazovića: Braćo i sestr... - Provedimo ga, veselog lica i otvorenog srca, sa svojim porodicama, rodbinom, prijateljima i komšijama. Sjetimo se dragih ljudi, ali ne zaboravimo ni bolesne, napuštene i usamljene - obradujmo ih nečim, makar samo lijepom riječju, nekim izrazom poštovanja...