 Na kolovozu ulice Igmanskog bataljona, općina  Ilidža, u srijedu oko 13 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj  je teško povrijeđeno sedmogodišnje dijete.
Na kolovozu ulice Igmanskog bataljona, općina  Ilidža, u srijedu oko 13 sati dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj  je teško povrijeđeno sedmogodišnje dijete.
 
 Prema izvještaju Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo (MUP  KS), vozilo “renault”, registarskih oznaka 388-K-882, kojim je upravljao  vozač B.S. nastanjen u Sarajevu, udarilo je i oborio na kovoloz  pješaka-dijete, koje je rođeno 2007. godine a nastanjeno u Sarajevu.
 
 Teške povrede zadobilo je dijete, a ljekarska pomoć mu je ukazana u KCU u Sarajevu.
 
 UHAPŠENI B.M. I Ž.H. ZBOG DROGE
 Policijski službenici Odjeljenja za borbu protiv zloupotrebe opojnih  droga ovog ministarstva su u srijedu u 23 sata uhapsili B.M. (1990) i  Ž.H. (1990) oboje rođeni i žive u Goraždu, zbog sumnje da su počinili  krivično djelo „nedozvoljena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih  droga“. Prilikom pretresa kod njih je pronađeno i oduzeto pet grama  materije koja asocira na opojnu drogu Speed i dvadeset grama zeljaste  materije koja asocira mna opojnu drogu Marihuanu.
 
 UHAPŠENI M.F. I M.Z. ZBOG NANOŠENJA TEŠKIH POVREDA
 Policijski službenici II PU su u srijedu u 24 sata uhapsili M.F. (1961) i  M.Z. (1983) oboje iz Đakovice, Kosovo, a nastanjeni u Sarajevu, zbog  sumnje da su počinili krivično djelo „teške tjelesne povrede“, na štetu Š.F. i Š.B. privremeno nastanjeni u Sarajevu.
 
 RAZBOJNIŠTVO NAD RADNICOM SPORTSKE KLADIONICE „BET LIVE“
 U ulici Trg Nezavisnosti, općina Novi Grad Sarajevo, u srijedu je oko  22.50 sati N.N. osoba izvršila razbojništva nad radnicom u sportskoj  kladionici “Bet Live”. Tom prilikom maskirana N.N. osoba je uz prijetnju  pištoljem otuđilo određenu sumu novca, a potom pobjegla.
 
 UHAPŠEN M.D. ZBOG KRAĐE
 U ulici Džemala Bijedića, općina Novo Sarajevo, policijski službenici II  PU su u srijedu u 09 sati uhapsili M.D. (1981) iz Sarajeva, zbog sumnje  da je počinio krivično djelo „teška krađa“, na štetu K.J. iz Sarajeva.
 
 KS - U 24 SATA 25 SAOBRAĆAJNIH NEZGODA
 U protekla 24 sata na području Kantona Sarajevo dogodile su se 25  saobraćajne nezgode, od toga 22 s materijalnom štetom i tri sa  nastradalim osobama, kojom prilikom je jedna osoba teže, a dvije lakše  povrijeđene. Zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola iz  saobraćaja je isključeno sedam vozača, 12 osoba zbog upravljanja vozilom  bez položenog vozačkog ispita, tri motorna vozila zbog isteka važnosti  saobraćajne dozvole i pet neregistriranih vozila, saopćio je MUP KS-a.
 
 (Fena/md)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook
