NAVIJAČI ZVIŽDUCIMA OTPRATILI GUARDIOLIN BAYERN

Borussija s tri gola ponizila Bayern

Arhiva12.04.14, 20:47h

Posljednji put kada su bili u ligi ovako teško izgubili igrali su protiv Wolfsburga prije malo više od pet godina, kada su izgubili 5:1. Ovoga puta poraz nije toliko težak pošto su osigurali titulu prvaka, ali visoki poraz im sigurno nije po volji

borussia-bayernCijele sezone Bayern nije doživio niti jedan ligaški poraz, do zadnjeg kola protiv Augsburga, kada su poraženi 1:0.

U domaćoj su utakmici, u 30. kolu Bundeslige, poraženi protiv Dortmunda 3:0, što je njihov prvi poraz na Allianz Areni ove sezone. Za Borussiju su golove postigli Mhitarjan u prvom poluvremenu, te Reus i Hoffman u nastavku. Guardiola je na poluvremenu iz igre izvadio prvog vratara Neuera, čime je pokazao da mu rezultat i nije toliko bitan.

Podsjetimo, već dvije i pol godine Bayern nije izgubio dvije utakmice zaredom u ligi… Aktualno su prvenstvo osvojili još tijekom ožujka, osiguravši ga čak sedam kola prije kraja.

Treći gol Borussije pogledajte OVDJE, a u videu se podsjetite kako je Bayern poražen protiv Wolfsburga...

(tportal.hr/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)