VIDEO/ Nevjerovatno dodavanje

Miralema Pjanića nakon ovog dodavanja Talijani prozvali 'snajperistom'

Sport30.10.14, 11:52h

U okviru devetog kola italijanske Serije A, fudbaleri Rome savladali su na svom terenu Cesenu rezultatom 2:0.

Miralem Pjanić odigrao je svih 90 minuta za svoj tim, a najupečatljiviji trenutak na utakmici je nevjerovatno dodavanje našeg reprezentativca koji je u 30. minuti sa više od 35 metara iznenađujućim prizemnim, jakim i preciznim dodavanjem između kompletne odbrane Cesene na nešto više od 11 metara od gola uposlio svog saigrača.

Destro nažalost nije bio precizan, ali Pjanićevo dodavanje zbog kojeg su ga Talijani prozvali “snajperistom” očaralo je sve ljubitelje fudbala.

(Reprezentacija.ba, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/md)